Toyzz Shop Oyuncak Cevahir AVM

Toyzzshop Oyuncak Cevahir AVM

Sunman Oyuncak 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan Sunman Oyuncak, kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

1990′lı yılların sonunda artık pek çok ulusal zincir marketin oyuncak reyonlarında Sunman Oyuncağın ithal etmiş olduğu kaliteli ve güvenli ürünler satılıyordu.Bu durum “neden kendi mağazalarımızı açmıyoruz?” fikrini de beraberinde getirdi. Bunun sonucunda oyuncak konusundaki deneyimlerimizi 2001 yılında perakende sektörüne aktarmaya karar verdik ve Toyzz Shop ‘u kurduk.

Akmerkez AVM ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 21 ile taşıdık. Bugün 71 mağaza ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

Toyzz Shop olarak temel amacımız ,sürekli değişen ve büyüyen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek , kaliteli ve sağlıklı ürünlerin müşterilerimize uygun fiyata ulaşmasını sağlamaktadır.

Sattığımız her ürünün kalite ve güvenlik belgeleri mevcuttur. Mağazalarımızda çocuk sağlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir ürün satılmamaktadır. Konusunda uzman olan geniş satın alma kadromuz bu konuda titizlikle çalışmaktadır.

Mağaza çalışanlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli eğitim almaktadırlar.Bu yönüyle Toyzz Shop yeniliğe, eğitime açık, kaliteli hizmet vermeyi prensip haline getirmiş bir markadır.

Mağazalarımızda sadece çocuklara yönelik ürünlerin dışında “hiç büyümeyen çocuklar” için de bulundurduğumuz zengin ürün çeşidi , yetişkinler tarafından da oldukça ilgi görmektedir.

“Canı evden çıkmak istemeyenler” ve “şehrinde henüz bir Toyzz Shop açılmamış olanlar” içinse artık “Toyzzshop.com” var. 24 saat bir tık uzakta, sizin için çalışan.

Çok kısa sürede hızla büyümemiz siz değerli müşterilerimizin bize güveni sayesinde olmuştur. Bizimle birlikte olmanız bizlere güç kattı. Bu nedenle sizlere çok teşekkür ederiz.

Toyzz Shop
Oyuncakçınızz

Diğer Kurum ve Firmalarıda İnceleyebilirsiniz.
 

"Toyzz Shop Oyuncak Cevahir AVM" ile ilgili yorumlar

“Toyzz Shop Oyuncak Cevahir AVM” için 1 cevap

  1. erdal diyor ki:

    merabalar ben yeni bir oyuncak çeşidi düşünüyorum bu ürünü nerde projelendirebilirim veyanerde me şartlarda üretebilirim veya ürünümü sizin firmanızlada görüşebileceğim bi adres veya telefon numarası alabilirmiyim

Bir Cevap Yazın

Toyzz Shop Oyuncak Cevahir AVM Fotoğraf Galerisi

Toyzz Shop Oyuncak Cevahir AVM İletişim Bilgileri

  • Telefon: (212) 380 01 85
  • Faks: (212) 380 01 86
  • Adres: Meşrutiyet Mh.Büyükdere Cad.No:22 Kat:5 Mağaza No:365 Şişli - İstanbul
  • Web Sitesi: http://www.toyzzshop.com