Profilo AVM Kartal Yuvası Mağazası

Profilo AVM Kartal Yuvası Mağazası

KARTAL YUVASI, 2001 yılında kulübümüze mali kaynak sağlamak ve büyük Beşiktaş taraftarını lisanslı ürünlerle buluşturmak için BJKSTORE adıyla kuruldu. 2007 yılında Yönetim Kurulumuz’un aldığı kararla ismi KARTAL YUVASI olarak değiştirildi.

Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Türk diline yaptığı destek üzerine kulübümüze “TDK Onurluğu” ödülünü verdi. Taraftarlarımızın yoğun isteği sonrasında 2007 yılında stadımızdaki diğer mağazamız da hizmete sunuldu. Akatlar Spor Kompleksi’nde açılan mağazamız ile Kartal Yuvası büyümesini sürdürdü.

Yurt geneline kısa sürede yayılan mağazalarımız taraftarlarımızı lisanslı ürünlerimize kolay ulaşımı için bir hayli etkili oldu. 2011 yılı itibariyle İstanbul’da 19, Ankara’da 4 mağamız hizmet vermektedir. Ayrıca Adana, Antalya, Denizli, İzmir, Kayseri ve İzmit’te KARTAL YUVASI mağazalarımız bulunmaktadır. Toplamda 29 mağaza ile yurt geneline yayılan KARTAL YUVASI, iki adet mobil tır ile de yurt genelinde taraftarlarımıza hizmet vermektedir.

Mağaza sayısını artırma yönünde çalışmalar devam ederken, internet satışlarına ağırlık veren kulübümüz, www.kartalyuvasi.com.tr adresinden tüm dünyadaki Beşiktaşlılar’ın lisanslı ürünlerimizi satın alabilmesini sağlamaktadır.

Diğer Kurum ve Firmalarıda İnceleyebilirsiniz.
 

"Profilo AVM Kartal Yuvası Mağazası" ile ilgili yorumlar

Bir Cevap Yazın

Profilo AVM Kartal Yuvası Mağazası Fotoğraf Galerisi

Profilo AVM Kartal Yuvası Mağazası İletişim Bilgileri