L’amazone Osmanbey Toptan Satış Mağazası

L’amazone Osmanbey Toptan Satış Mağazası

L’amazone ve Lamassu etiketleriyle üretime devam etmekte olan firmamız İLLA TEKSTİL 1995 yılında LAÇİN ÖZKAN tarafından kurulmuş olup hazırladığı özel kolleksiyonlarla moda dünyasında aranılan bir marka olmayı hedef seçmiştir. Laçin ÖZKAN, hazırladığı kolleksiyonlarla; kadının güzelliği ve çekiciliğini ön plana çıkaran sporabiye bluz, pantolon, elbise, etek ve seçkin konseptli büyük beden tasarımlarıyla üretime devam etmekte, müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

İlla Tekstil Şişli-Bomonti de bulunan yerinde, kendi özgün kolleksiyonlarını, en kaliteli dikiş ve materyalin kullanıldığı kreasyonlarıyla oluşturmakta, yurtiçi ve yurtdışında sekçin ürünler satan mağazalara toptan mal üretimi ve satışına devam etmektedir.

4.Levent KANYON AVM; de sekçin kolleksiyonunu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor….

Diğer Kurum ve Firmalarıda İnceleyebilirsiniz.
 

"L’amazone Osmanbey Toptan Satış Mağazası" ile ilgili yorumlar

“L’amazone Osmanbey Toptan Satış Mağazası” için 1 cevap

  1. Nilgun YILMAZ diyor ki:

    Ben boyle bir tarz gormedim.Bumudur budur ve cok heyecanlandim videoyu seyrederken hayatimda ilk defa bir marka beni bu is ivin heveslendirdi ve eger bir butik acarsam tek marka ile satis rekoru kirabilirim hem kisiligim hem tarzim bu markayla butunlesti sanki benim markam gibi bir ask sanki bu konuda benimle ilgilenirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

L’amazone Osmanbey Toptan Satış Mağazası Fotoğraf Galerisi

L’amazone Osmanbey Toptan Satış Mağazası İletişim Bilgileri