Cevahir AVM Winmax Mağazası

Cevahir AVM Winmax Mağazası

Winmax, trendy ürünlerin yanında ayakkabı, çanta, aksesuar ve iç giyimi de kapsayan geniş ürün yelpazesiyle tüm ailenizin giyim ihtiyacını çok uygun fiyatlarla karşılıyor. Genç, dinamik ve enerjik bir marka olan Winmax’da modayı yansıtan çizgi ve renkleriyle günün her anında hitap eden yüzlerce çeşit ürünü birarada bulacaksınız.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, şehrin merkezinde giyim alışverişi peşinde uygunluğu, kaliteyi,cazipliği hedefleyen bütün herkesi kucaklıyor ve içindeki mağazalarıyla şaşırtıyor. Sadece İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bulunan Win Max’ın adını muhtemelen fazla duymamışsınızdır. Fakat Win Max mağazasından içeri bir kere girdiyseniz , şaşırmamanız ve içerde az bir vakit geçirmeniz neredeyse imkansız. İlk başta mağazadaki ürün çeşitliliği ve alışveriş yapma kapasitesinin yoğunluğu derken, bir şeyleri beğenmeye başlıyorsunuz. Her yöne her tarza yönelik kıyafet ve aksesuarlardaki fiyat uygunluğunu görünce de iyice afallıyorsunuz.

Cevahir dışında Sefaköy ve Güngören’de bulunan Win Max gerçekten de hem bütçenize hem de zevkinize uygun ürünler bulmanızın garanti olduğu bir yer. Genç, dinamik ve enerjik atmosferi ve koskocaman mağazada her türlü giyim tarzına hitap etmeyi başarmış farklı tasarımlarıyla Win Max, kesinlikle bir yenilik yaratıyor. Çanta, aksesuar ve iç giyimine de yönelik geniş yelpazesiyle hem kadın hem erkek ana giyiminin yanısıra gençleri de kucaklıyor.Kısacası Win Max’ın içerisinde ne ararsanız var. On liraya çok “cool” t-shirtler, 50 liraya şık pantolonlara çoğu kere rastlayabiliyorsunuz. Hem nitelik, hem nicelik dolu bir alışveriş yapma olanağına sahip oluyorsunuz.

Win Max’a yolunuz geçmediyse kesinlikle denemelisiniz.

Diğer Kurum ve Firmalarıda İnceleyebilirsiniz.
 

"Cevahir AVM Winmax Mağazası" ile ilgili yorumlar

“Cevahir AVM Winmax Mağazası” için 1 cevap

  1. ayşe diyor ki:

    wınmax mağazaları neden bu kadar az yerde var
    başka bir yerde şubeleri açılmayacakmı bilgi verebilirmisiniz

    teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Cevahir AVM Winmax Mağazası Fotoğraf Galerisi

Cevahir AVM Winmax Mağazası İletişim Bilgileri