Carmen Grup Medikal Ürünler

Carmen Grup Medikal Ürünler
Carmen Medikal paz. masaj koltuğu ve medikal ürünlerin satış,pazarlama ve kiralanması faliyetlerinin yanında teknik servis hizmetide vermektedir.
Ev tipi ve ticari (jeton ile çalışan ) masaj koltukalarının satışı,işletmeciliği,kiralanması ve teknik servis hizmetlerinin yanında,kişisel sağlık sektöründe ; tekerlekli sandalye,akülü sandalye ve diğer kişisel medikal ürünlerinin satışı ve teknik servis hizmetlerini vermektedir.
Firmamız sektörün önde gelen markadalarından Wollex’in bayi olup,satın aldığınız ürünlerin kurulum ve teknik servis hizmetlerini ekiplerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Raporum ve Reçetemle Nasıl Ürün Satın Alabilirim ?
Devlet her yıl resmi gazetede, sosyal güvenlik sigortası olan vatandaşların (SGK’lı) yararlanabilmesi için, sağlık ürünleriyle ilgili geri ödeme listesi yayınlamaktadır.

Sosyal güvenlik sigortası olan bir hasta, öncelikle raporuna ve reçetesine sahip olduğu ürünü, Sağlık Bakanlığı’nın Ulusal Bilgi Bankası (UBB) sistemine üye olan bir firmadan, ücretinin tamamını vererek satın almalıdır. Hastanın ürünü satın aldığı firma da, hastaya satın aldığı ürünün faturasıyla birlikte gerekli UBB evraklarını sağlamalıdır.

Daha sonra, hasta tarafından, satın aldığı ürünün raporu, reçetesi, ilgili UBB evrakları, faturası, varsa garanti belgesi bir dosya halinde, ikamet ettiği ilde ki SGK kurumuna götürülmelidir.

SGK, o ürünle ilgili geri ödeme listesinde belirtilen ücreti, kişinin tc kimlik numarası üzerine Ziraat Bankası’nda hesap açarak, 45 iş günü içinde geri ödemektedir.

Sizde, sitemiz üzerinden, raporuna ve reçetesine sahip olduğunuz ürünü bulup, SGK’nın o ürün için ne kadar geri ödeme yaptığını öğrenebilir ; isterseniz “Bu ürünü raporla almak istiyor musunuz ? ” sorusunu evet olarak işaretleyip, satın alabilirsiniz. Bu şekilde bir satın alma yaptığınızda, firmamız ürünün faturasını, varsa ürünün garanti belgesini ve ilgili UBB evraklarını tarafınıza ulaştırmakla yükümlüdür. SGK’dan geri ödemenizi alabilmeniz için, göndericeğimiz dosyaya raporunuzu ve reçetenizi ekleyerek, ikamet ettiğiniz ildeki SGK Merkez Müdürlüğü’ne başvurmanız gerekmektedir.

Diğer Kurum ve Firmalarıda İnceleyebilirsiniz.
 

"Carmen Grup Medikal Ürünler" ile ilgili yorumlar

Bir Cevap Yazın

Carmen Grup Medikal Ürünler Fotoğraf Galerisi

Carmen Grup Medikal Ürünler İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0212 220 12 66
  • Faks: 0212 220 12 66
  • Cep Telefonu: +90 543-648-01-92 +90 533-515-92-37
  • Adres: Perpa ticaret merkezi A Blok 8.Kat No :1073 Posta K: 80270 Okmeydanı Şişli - İstanbul
  • Web Sitesi: http://medikal.carmengrup.com

Carmen Grup Medikal Ürünler Anahtar Kelimeler